Криворізький “Кривбас” знищив “Таврію” 4:1

ФК Кривбас

0
(0)

16-го вересня в 1/32 раунду кубку України с футболу “Кривбас” Кривий Ріг здобув впевнену перемогу над Сімферопольською “Таврією” с рахунком 4: 1

В складі кривбасу головний тренер заявив пять новинок, у порівняні зі складом попередньої гри с «Нікополем». Як бачимо, наставник господарів поля не прогадав, один из новачків клубу відзначився дублем у ворот гостей.

Криворізькі футболісти забили первый быстрый гол на 3-й хвилині, що вплинуло на “Таврію” яка після пропущеного м’яча сіла в оборону. Другий м’яч наших гравців тільки підсилив запал наших хлопців и на другий тайм вони вийшли більш зарядженими. Як результат ще 2 гола в фіранку воротаря тавріотів. Звісно, ​​голо престижу не давай рахунку бути не пристойним, але вигравати кожну зустріч с розгромним рахунком, це доброю традицією.

Окремо відзначимо шалену підтримку с боку фанів и простих болівальнів, сам вона, за словами тренера Приходька, гнала футболістів вперед!