Криворізький Кривбас здобуває важливу перемогу над Житомирським Поліссям 1:2

Криворізький футбол

5
(1)

23-го жовтня у Житомирі відбувся 15-й тур чемпіонату України в Першій лізі з футболу де Криворізький Кривбас в гостях переміг ФК Полісся з рахунком 1:2. Поєдинок видався доволі напруженим. Підопічні Олександра Бабича здобувши виїзну перемогу почали відходити від амплуа “виїзних невдах”.

Відео огляд цікавих моментів матчу Кривбас — Полісся 1:2

В першому таймі гості з Кривого рогу змогли забити швидкий гол і морально розкласти господарів поля “Полісся”. На 10-й хвилині Криворізькі гравці буквально заштовхнули м’яч у ворота Житомирян приблудившись в притул до воріт і розігравши чітку комбінацію. Влучно у рамку воріт пробив Дмитро Семенов.

Полісся КривбасНадалі Кривбасівці мали ще декілька моментів біля воріт Полісся, проте вдача була не на стороні гостей з Кривого рогу і перший тайм закінчився з мінімальним рахунком 0:1.

Варто відзначити чудовий сейв голкіпера Кривбасу Богдана Сарнавського. На 31-й хвилині гри футболісти Полісся змогли організувати контратаку на 31=й хвилині в результаті якої нападник Житомирян за меж штрафного майданчика  сильно пробивав по воротах в правий кут, проте Сарнавський в падінні відбив чудово поставлений удар.

У другому таймі Полісся почало прискорюватись і мало змогу відігратись., проте вже на 70-й хвилині у другому таймі вирішальний гол забив “джокер”  Олександра Бабича. Вийшовши на заміну Клім Прихолдько (син екснаставника Кривбасу) організував чудову атаку разом з форвардом Кривбасу Романом Дебелком зігравши в стіночку  Клім щіточкою технічно поклав кулястого в центр воріт повз воротаря 0:2.

В кінці гри вже у доданий час господарі поля ФК Полісся Житомир спромоглись забити гол у роздягальню Кривбасу на 91-й хвилині відзначився Артем Козак 1:2.

Здобувши важливу перемогу Кривбас впевнено закріпився на другій сходинці турнірної таблиці Першої ліги чемпіонату України з футболу. Тепер футболісти з Кривого Рогу відірвались від конкурента Альянсу (Липова долина) на 5 очок.

На післяматчевій пресконференції наставник Полісся Юрій Калітвінцев завадить достойну гру своїх підопічних, адже вони, за словами тренера, грали після хвороби коронавірусу, і витиснули максимум що могли.

Повний варіант пресконференції після матчу Полісся (Житомир) – Кривбас (Кривий Ріг) 1:2