Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький Кривбас втрачає важливі очки у гонці за лідерство УПЛ у грі з Ворсклою 1:1 ФОТО

0
(0)

У захоплюючому поєдинку 23-го туру УПЛ «Кривбас» приймав «Ворсклу» на своєму полі. Гра, що відбувалася перед глядачами, відзначилася рядом яскравих моментів і емоцій. Про хід матчу з місця подій пише сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Початок матчу був насиченим: перший мʼяч у грі ввів у дію Владислав Микитюк, який став лідером Parafan Club Kryvbas. У стартовому складі криворіжців були зміни: Маханьков вийшов на заміну травмованому Кліщуку, а також повернувся на поле Кожушко. Проте, Прінс не зміг взяти участь у поєдинку через травму.

Господарі взяли ініціативу в свої руки з перших хвилин гри. Однак, не зважаючи на натиск, перший гол забила «Ворскла». Після пенальті, виконаного Сосою, стало 1:0 на користь криворіжців. Але гості оперативно відповіли, відновивши паритет за рахунком.

У другому таймі «Кривбас» продовжив атакувати, створюючи небезпеку перед воротами суперника. Однак, гості вдало відстоювали свої позиції, не дозволяючи забити нарівні гол. Незважаючи на тиск, який зростав з кожною хвилиною, гол криворіжцям забити не вдалося.

Завершився матч з рахунком 1:1, принісши обом командам по одному очку. Хоча «Кривбас» не зміг здобути перемогу, гравці продемонстрували високий рівень гри та боротьби до останнього свистка. Таким чином, команда рухається далі, визначаючи свої цілі та перспективи у наступних поєдинках.