Криворізький Кривбас розтрощив закарпатський ФК Ужгород 5:0 (ФОТО, ВІДЕО)

ФК Кривбас

5
(1)

12-го вересня у Кривому Розі відбувся 8-й тур футбольної першості в Першій лізі чемпіонату України з футболу де місцевий клуб Кривбас приймав на власному полі на стадіоні “Гірник” гостей з Ужгорода ФК Закарпаття. Після виїзної поразки криворізький клуб був налаштований тільки на перемогу. Очікування були виправдані повною мірою. Кривбас не залишив камінь на камені від суперника перемігши їх з рахунком 5:0.

Справжнього зіркою гри став нападник Криворізького Кривбасу Олексій Хобленко, який оформив покер забивши у ворота Закарпаття аж 4 м’ячі.Голи у ворота ужгородської команди почали сипатись з 20-ї хвилини першого тайму. Олексій Хобленко надалі забивав на 26-й 36-й та 42-й хвилинах гри. П’ятий вирішальний гол, як його називають – у роздягальну забив Володимир Заїменко, котрий вийшов на заміну.

Пізніше в. о.. Головного тренера Закарпаття визнає, що Кривбас команда на голову вище гостей.

Детальніше про найцікавіші моменти гри Кривбас – Закарпаття 5:0  ви можете дізнатись з відео нарізки.

Найцікавіші коментарі після гри футбольного клубу з Кривого Рогу ви можете подивитись на відео з післяматчевої пресконференції.