Криворізький Кривбас розтрощив Кремінь з рахунком 4:1 (ФОТО)

Футбольний Кривий Ріг

Фото Семенчук Вадим
5
(1)

У Кривому Розі пройшла чергова гра у Першій лізі чемпіонату України з футболу в якій Кривбас з Кривого Рогу приймав Кременчуцький ФК Кремінь. В день народження наставника криворізької команди Геннадія Приходька підопічні зробили подарунок коучу і перемогли суперника з розгромним рахунком 4:1.

Шалений за емоціями матч подарували Криворізьким вболівальникам футболісти Кривбасу. Феєрію голів розпочав і закінчив Олексій Хобленко. Форвард Кривбасу двічі вмикав свою гармату, з якої розстрілював ворота Кременчуцького Кременя на 9-й та 85-й хвилинах гри. Кривий Ріг

Один єдиний гол у ворота господарів поля забив Денис Галата, який скористався помилкою в захисті криворізького клубу та пробив у ближній від воротаря кут на 21-й хвилині першого тайму, чим і зрівняв рахунок. Проте Кривбас швидко знову вийшов вперед після того, як Роман Дебелко переправив кулястого у сітку воріт гостей після прострілу з правого флангу на 30-й хвилині гри.

Третій гол Кривбас (Кривий Ріг) реалізував у другому таймі на 54-й хвилині. Після подачі з кутового прапорця Іван Зотько вивільнився від опікуна і лишився один у воротарському майданчику та знайшов м’яч головою і переправив його у сітку воріт ФК Кремінь (Кременчук).

Короткий ВІДЕО огляд матчу Кривбас – Кремінь.

Після гри головний тренер Кривбасу Геннадій Приходько на післяматчевій пресконференції подякує своїм футболістам за таку яскраву перемогу у свій 49-й день народження.

Відео з пресконференції за участі тренерів після гри Кривбас – Кремінь 4:1

Всі новини про ФК Кривбас Кривий Ріг ви можете прочитати у рубриці присвяченій рідній команді на нашому сайті новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.