Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький Кривбас програв Вінницькій Ниві і завершив участь в кубку України 0:1

ФК Кривбас

5
(1)

Сьогодні 30-го вересня криворізький Кривбас завершив свою участь у кубку України з футболу після поразки в 1/16  стадії розіграшу. Футболісти з Кривого Рогу програли Вінницькій Ниві з рахунком 0:1

Не дивлячись на дуже вологе поле, обидві команди змогли  зберігати ворота сухими до 74-ї хвилини другого тайму. Прикрий гол у ворота криворізької футбольної команди забив Ярослав Браславський. Вінницький нападник скористався провалом правого флангу захисту Кривбасу  і вийшов першим до воріт господарів поля, після чого влучно поклав шкіряного у дальній від воротаря кут. Цей єдиний гол став вирішальним. У наших футболістів був шанс витягти гол наприкінці гри, проте фортуна цього дня була не на боці Кривбасу.

Після гри на футболістів Генадія Приходько чекала не приємна розмова з ультрас Кривбасу. Проте вірні вболівальники здатні підтримувати рідний клуб за будь яких умов.