Криворізький Кривбас перемагає у ЛНЗ 0:3 та відстоює лідерство в УПЛ

Футбольне Криворіжжя

5
(253)

Кривбас відкрив футбольний сезон Української Прем’єр-ліги, зігравши у виїздному матчі з Черкаським ЛНЗ у рамках 18-го туру футбольної першості. Після зимової перерви обидві команди підсилили свій склад, що відобразилось на якості футбольного матчу. Для Кривбасу цей матч був надважливий для утримання лідерства в УПЛ. На щастя, гравці криворізького клубу змогли впевнено переграти черкащан з рахунком 0:4 та зробити подарунок до дня народження президента Кривбасу Федора Караманіца. Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ“.

Перший тайм обидві команди розпочали дуже обережно. Гості першими почали пробивати захист черкащан. У Кривбасу активністю відзначився центральний нападник Принц Аду. Легіонер мав гарну нагоду відкрити рахунок ударом головою, перегравши на другому поверсі всіх суперників з ЛНЗ. Проте удар вийшов неточний і кулястий пролетів повз бокову стійку воріт ЛНЗ.

Рахунок у грі було відкрито на першій доданій хвилині першого тайму матчу Кривбас – ЛНЗ. У суперечливому моменті під час атаки криворіжців, захисник номінальних господарів поля — зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Головна арбітриня гри після перегляду VAR призначила одинадцятиметровий удар. Влучно пенальті реалізував Хрвоя Іліч. 0:1.

Другий тайм почався за активної гри ЛНЗ. Гарну нагоду мали забити господарі поля, проте удача сьогодні була не на їх боці.

Подвоїв рахунок у другому таймі Принц Аду, який скористався заминкою захисників футболістів Черкаського ЛНЗ й перехопивши м’яч помчався до воріт Віталія Бойка. Вдало перегравши двох опонентів пробив по воротах і забив свій перший гол в офіційних поєдинках Кривбасу. На 53-й хвилині другого тайму рахунок став 0:2.

Третім голом фантастично відзначився гравець Кривбасу Денис Кузик, який на 63-й хвилині гри після отриманого пасу з флангу почав змінювати напрямок і неочікувано для всіх пробив у дальню дев’ятку воріт сильним ударом. Такий м’яч був непідсильним для голкіпера ЛНЗ Віталія Бойка. 0:3. Одразу ж мав гарну нагоду забити Микитишин, проте його удар був невдалим.

Після третього забитого голу наставник Кривбасу Юрій Вернидуб випустив ще 3 футболістів, які повинні були підсилити центральну ланку поля. Гра перейшла більш

На 87-й хвилині ЛНЗ отримав право на штрафний удар. Після його виконання м’яч відскочив до гравців Кривбасу, де розпочалась швидка контратака. У дуже гарній нагоді спочатку Кожушко, а потім Задерака не змогли реалізувати свої моменти.

За весь другий тайм всього 2 удари були в площину воріт Кривбасу, де Андрій Кліщюк явно сумував.

У першій грі 2024-го року в УПЛ між ЛНЗ та Кривбасом перемогу здобули гості з рахунком 0:3.