Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький Кривбас перемагає Чорноморець 0:1 та зменшує відстань від єврокубкових місць

Новини футболу Кривого Рогу

5
(1)

Криворізький ФО Кривбас зіграв на виїзді з Чорноморцем (Одеса) останній матч у цьому році в рамках УПЛ. Гра була перенесена й призначена на 2-ге грудня.  У видовищній та інтригуючій грі перемогу здобули футболісти з Кривого Рогу з рахунком 0:1. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

З перших хвилин гри дивлячись на склад ФК Чорноморець Одеса можна було сказати з впевненістю, що господарі поля будуть масовано йти вперед не дивлячись нінащо. Ці здогадки підтвердились вже на перших хвилинах гри. Чорноморець йшов вперед з бажанням забити швидкий гол, та голкіпер Кривбасу Богдан Сарнавський був на місці й залишив свої ворота сухими.

Першу нагоду відкрити рахунок у грі з аутсайдером УПЛ Кривбас міг на 22-й хвилині першого тайму. Після успішного розіграшу з лівого флангу Андрій Понідельнік отримав м’яч й сильно пробив по воротах Одеського Чорноморця. Нажаль для гостей — м’яч потрапив у стійку воріт одеситів.

Потім свій шанс забити мав Чорноморець, Проте Войцеховський після скидки з ближньої відстані не зміг переграти Богдана Сарнавського, який успішно забрав кулястого у руки.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Єдиний гол у цьому принциповому поєдинку забив футболіст ФК Кривбас Тимур Стецьков під завісу першого тайму на доданій хвилині. Після подачі з кутового Капічя кулястого скинули на но голову Тимуру і тому нічого не залишалось, як направити м’яча у сітку воріт Чорноморця.

У другому таймі після перерви господарі поля йшли масовано вперед прагнувши відігратись та вдача була не на їх стороні. Дуже гарно матч провів основний голкіпер Кривбасу Богдан Сарнавський, який завжди опинявся у потрібному місці аби не дати гравцям Чорноморця забити такий потрібний їм гол.

Не обійшлось у грі й без вилучень. На 86-й хвилині  другого тайму гравець Чорноморця Маньреха Джеймс грубо зіграв проти Назара Волошина, котрий виривався вперед на високій швидкості й мав усі шанси вийти на побачення сам на сам з голкіпером господарів поля. Суддя розцінив відштовхування Джеймса, як фол останньої надії та показав гравцю одеської команди червону картку.

Не дивлячись на вилучення одесити не скидали темп й прагнули бодай відіграти м’яч. Та на щастя для вболівальників з Кривого Рогу їм це не вдалось.

Тож по завершенню всіх матчів першої половини сезону Прем’єр-ліги Кривбас виходить на 8-му сходинку турнірної таблиці ділячи її з Ворсклою та Металістом 1925. В активі трьох команд по 18 пунктів та по 15 зіграних матчів. Усього 6 очок відділяє Кривбас від єврокубкового 5-го місця на якому зараз знаходиться Олександрія.