Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький Кривбас ⚽ перемагає ФК Нікополь 1:2 і виходить на другу сходинку турнірної таблиці

Кривбас

0
(0)

3-го квітня ФК Кривбас Кривий Ріг  у виїздній грі здолав ФК Нікополь з рахунком 1:2 Матч пройшов у рамках 15-го туру чемпіонату України з футболу в другій лізі (Б). За результатами гри наш футбольний клуб зайняв другу сходинку у турнірній таблиці. Своїй перемозі наш клуб завдячує Олексію Збунь, який у зустрічі оформив дубль у ворота суперника.

Футбольний матчу Нікополі був напруженим і багатим на видовищну гру.  Криворізький футбольний клуб на матч їхав з установкою – перемагати. ФК Кривбас був фаворитом перед матчем, свою перевагу він продемонстрував і на полі.

Відкрили рахунок господарі поля на 11-й хвилині першого тайму. Після грубої помилки Максима Пирогова у захисті червоно-білих, господарі поля скористались помилкою і загнали кулястого у сітку воріт Кривбасу. Наші футболісти зрівняли рахунок на табло на 26-й хвилині гри. Після невдалої грубої гри Нікополя у своєму карному майданчику арбітр матчу призначив пенальті. Вдало реалізував 11-ти метровий стандарт Олексій Збунь, він філігранно поклав м’яча у лівий кут воріт. До кінця першого тайму ФК Кривбас демонстрував гру першим номером і прагнув забити бодайй ще один гол.

На другу частину футбольного матчу футболісти Кривого Рогу вийшли з запалом в очах і відразу ж помчались реалізовувати моменти, адже наш клуб влаштовувала тільки перемога. Вдалу атаку провів Кривбас на 54-й хвилині. Після вдалого розіграшу з лівого флангу вирвався П’ятов, який увійшовши у штрафну зону віддав гольову передачу зліва Олексію Збуню і той оформив дубль у цій грі.  Цей гол виявився вирішальним. Надалі обидві команди не збавили темпу гри. Господарі поля час від часу огризались і намагались зловити криворіжців на контратаках і навіть мали пару небезпечних моментів. Проте фарт цього дня був на стороні криворізького футбольного клубу Кривбас.

Нагадаємо, минулий раз у домашній зустрічі Кривбасу та ФК Нікополь рахунок в матчі був розгромний 6:1. З того часу  наші обласні сусіди змінили тренера і нікопольська команда почала зростати у плані гри. Відзначимо, що у господарів поля команду очолив тренер родом з Кривого Рогу. Детально про минулий матч ви модите ознайомитись на нашому сайті новин “КривийРіг – ПОСТ”