Криворізький Кривбас на класі переграє Верес у Рівному 0:2

Футбольний Кривий Ріг

5
(1)

Чергова перемога Кривбасу у рамках 22 туру Української Прем’єр=ліги  дозволяє продовжити боротьбу за чемпіонство в чемпіонаті України з  футболу. Цього разу Криворізькі футболісти перемогли Рівненський Верес 0:2

Виїздний матч Криворізький Кривбас провів у Рівному де здобув впевнену перемогу у грі з Вересом. В матчі Верес грав другим номером і ставило блок в своїй половині поля. Кривбасу було важко створювати моменти, що й відобразилось в статистиці за перший тайм. Єдине чим запам’яталась перша половина гри, — це силова боротьба і червона картка півзахиснику Вереса.

Вже в компенсований арбітром час першої половини гри у боротьбі Марко Мрвальєвіч відмахнувся рукою від футболіста з Кривого Рогу і за рішенням арбітра після перегляду WAR отримав червону картку і видалення з поля.

У другій половині гри Рівняни поставили “автобус” у захисті та все ж Кривбас спромігся створити достатню кількість гольових моментів.

Відкрив рахунок у грі де футболіст Вереса після прострілу Івана Дібанго переправив кулястого у власні ворота. Хоча ззаду був Прінс, який у випадку чого теж готовий був забивати гол.

Другий м’яч забив Максим Луньов, що вдало вийшов на заміну. Гол після вдалої передачі забив Максим після помилки воротаря Вереса, який далеко вийшов від власних воріт. Луньов на 89-й хвилині матчу  пробив у пусті ворота обігравши голкіпера у стилі боулінг. 0:2.

Наступну гру Кривбас зіграє вдома у Кривому Розі 8-го квітня на стадіоні “Гірник” о 18:00 де гостем буде Полтавська Ворскла.