Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізького шахрая, який завинив 1,3 мільйона гривень екстрадували в Україну з Росії

Кривий Ріг кримінальний

5
(1)

Криворізького шахрая, який звинувачується у вимаганні великої суми грошей сьогодні екстрадували з Російської федерації до України. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Шахрай у Кривому Розі втерся в довіру до своєї жертви й злочинним шляхом,  обманом вимагав гроші, що за його словами повинні піти на бізнес. Так злочинець отримав понад 1,3 мільйона гривень. Аби не віддавати гроші й уникнути покарання за шахрайство, чоловік втік до Росії де сподівався продовжити свою “діяльність”. Розповідають в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Зловмисника розшукували в Україні та навіть подали в міжнародний розшук ІНТЕРПОЛ. Криворізький зловмисник знайшовся “за поребріком” де його  заарештувала місцева поліція.

Вас зацікавить новина: Популярний у Кривому Розі гіпермаркет АШАН припиняє свою роботу в торговельно-розважальному комплексі СОНЯЧНА ГАЛЕРЕЯ

За допомогою прокуратури та слідчих вдалось домогтись екстрадиції шахрая до України де його будуть судити за законами нашої держави де він вчиняв протиправні шахрайські дії.

Криворізького шахрая, який завинив 1,3 мільйона гривень екстрадували в Україну з Росії

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів