Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Криворізькій РДА провели нараду з проблемних питань Широківської лікарні

Новини Криворізького району

5
(1)

 26-о жовтня в  приміщені Криворізької районної державної адміністрації відбулось важливе засідання з приводу подальшого якісного функціонування Широківської лікарні. Керівництво району разом з головою медичного закладу обговорили нагальні проблеми, які заважають роботі установи.

У робочій нараді взяли участь голова Криворізької РДА Євген Ситниченко, його заступники Віталій Шпак, Сергій Прохода, Дмитро Оганесов, головний лікар КП “Широківська лікарня” Олександр Рак. У ходжі наради піднімалось питання відсутності анестезіолога у дитячому відділенні, що суттєво заважало повноцінній роботі. Проте цю проблему разом з керманичами району вдалось успішно вирішити. Звітують у пресслужбі Криворізької РДА.

Також у результаті проведеної спільної роботи керівництва РДА та медичного закладу в лікарні своєчасно подано теплопостачання, температурний режим витримується на позначці у 22 градуси; лікарня працює у штатному режимі.

В Криворізькій РДА провели нараду з проблемних питань Широківської лікарніЗа підсумками наради головний лікар та керівництво Криворізького району домовились продовжити плідну співпрацю і в наступному році. Так, планується зберегти всі 7 пакетів медичних послуг для контрактування з Національною службою здоров’я України, за можливості збільшивши їх число протягом 2022 року.

Окремим пунктом розмови була тема фінансування медичного закладу з бюджетів територіальних громад жителі, яких обслуговуються в Широківській лікарні. Наразі заборгованість є перед КП “Широківська лікарня” тільки збоку Новолатівської об’єднаної територіальної громади, вони заборгували 397 537 тисяч гривень. Недофінансування лікарні на таку велику суму це вагома проблема для медичного закладу і для його повноцінної якісної роботи. Наразі це питання відкрите і тримається на контролі.

Проблемні питання районною владою та керівником лікарні вчасно вирішуються, а тому Широківська лікарня продовжує повноцінно працювати, забезпечуючи мешканців Криворізького району якісними медичними послугами. Підсумували посадовці робоче засідання у Криворізькій районній державній адміністрації.

Цікава новина: У Криворізькому районі вибухотехніки ДСНС виявили цілий арсенал боєприпасів часів другої світової війни

Більше новин своєї громади ви мож джете знайти у розділах меню сайту новин Кривий Ріг ПОСТ

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів