Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізькі снайпери стали кращими на змаганнях “Схід”.

0
(0)

Нещодавно відбулись змагання ОК “СХІД” серед снайперів. Найкращими стрільцями виявились наші земляки, військовослужбовці 17-й танкової бригади імені Костя Пестушка. Військові снайпери з криворізької танкової частини були нагороджені медалями.

Військові снайпери на змаганнях ОК “Схід” змагались продовж 3-х днів. Відповідно до регламенту кожен день, – це був окремий етап, а кожен етап розділявся на 4 частини. Організатори продумали максимальну насичену програму з найвищим рівнем складності. Наша снайперська команда з Кривого рогу за результатами змагань заслужено виборола 1 місце.

Ми знаємо, що снайпера – це команда. Вони повинні вміти працювати в команді. І саме вправу, злагодження снайперів, показало, як вони можуть працювати. Були виставлені тимчасові критерії. Це мабуть ускладнило виконання вправи. Незважаючи ні на що потрібно постійно тренуватися і вдосконалювати свої навички », – прокоментував офіцер підготовки снайперів ОК« Схід.

Пара, яка зайняла перше місце, буде представляти ОК «Схід» на змаганнях на рівні командування Сухопутних військ.

Там програма буде відрізнятися від програми на рівні ОК« Схід ». Вона складніша. Доведеться виконувати більше вправ. Я впевнений, що снайпера 17 окремої танкової бригади покажуть гарні результати », – підсумував офіцер підготовки снайперів ОК “Схід”.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів