Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізькі скаути запрошують громаду Кривого Рогу на передачу Вифлеємського вогню миру

Анонс Кривий Ріг

5
(2)

4-го січня у Кривому Розі біля пам’ятника Козаку Рогу  криворізький осередок ПЛАСТУ проведе захід передачі Вифлеємського вогню миру громаді міста. Початок о 18:30. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізький осередок скаутів ПЛАСТУ проведе церемонію вручення Вифлеємського вогню миру, що був запалений на місці святому для усіх християн там де народився Ісус Христос.

Організатори запрошують усіх містян Кривого Рогу долучитись до події й взяти до свого дому частку священного, за повітрям християн, “Вогню миру”.

Розпочнеться захід передачі Вифлеємського вогню миру 4-січня о 18:30 біля пам’ятника Козаку Рогу в Металургійному районі Кривого Рогу.  Традиційно щороку пластуни Кривого рогу проводять цей захід.

Варто відзначити, що за п’ятирічну історію передачі “Вогню миру” до цього разу місцева влада не запрошувала пластунів міста до себе. Проте історичною подією став візит на запрошення Криворізької районної державної адміністрації організацію ПЛАСТ аби ті запалили вогонь миру і передали його посадовцям. Крім цього пластуни відвідували вояків Національної Гвардії України, Патрульну поліцію та безліч інших громадських та волонтерських організацій.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів