Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька військова адміністрація та “АрселорМіттал Кривий Ріг” спрямували зусилля на розвиток Криворізького району

Новини Криворізького району

5
(1)

Спільні зусилля на користь Криворізького району – це головна мета робочої зустрічі, яка відбулася 10-го серпня. Євген Ситниченко, начальник Криворізької районної військової адміністрації, та Мауро Лонгобардо, генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», обговорили можливості плідної співпраці для подальшого розвитку регіону та зміцнення благополуччя його мешканців. Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ”.

Зустріч розпочалася з нагородження Мауро Лонгобардо за його внесок у розвиток громад Криворізького району. За особистий приклад лідерства та ефективного кризового менеджменту у питанні відновлення водопостачання регіону, Євген Ситниченко вручив генеральному директору нагрудний знак «За захист Криворізького району». Цей жест підкреслив важливість спільних зусиль для забезпечення розвитку та безпеки району.

Один з ключових аспектів обговорення – це масштабний проект ліквідації наслідків російського терористичного акту на Каховській ГЕС. Цей проект має на меті забезпечити безперервне водозабезпечення для мешканців Криворіжжя, а його втілення стане важливим кроком у поліпшенні якості життя та забезпеченні безпеки населення.

Під час зустрічі також обговорили значний внесок АрселорМіттал у підтримку українців та їхніх захисників, особливо на початку війни. Роль підприємства у збереженні робочих місць у воєнний час та його вклад у державну економіку через український експорт не можна недооцінювати.

Підсумовуючи зустріч, було домовлено про подальшу тісну співпрацю між Криворізькою районною військовою адміністрацією та АрселорМіттал. Ця співпраця сприятиме зміцненню регіону та держави, підтримці благополуччя мешканців та сприянню економічному росту Криворіжжя.

Зусилля обох сторін підтверджують, що лише шляхом об’єднаних дій можна досягти успіху у вирішенні найскладніших викликів і сприяти розвитку громади та держави в цілому.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!