Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька школа для дітей з вадами слуху та мовлення купує автомобіль за пів мільйона гривень

Резонанс

4.9
(28)

Криворізька спеціальна школа “Сузір’я” для дітей з вадами слуху провела закупівлю в тендерній  системі “Прозоро” на закупівлю автомобіля за пів мільйона гривень.За інформацією сайту новин Кривий Ріг ПОСТ — автомобіль  планують придбати для потреб адміністрації закладу.

Навчальний заклад “Сузір’я” на майданчику для тендерних закупівель Прозоро” виставив пропозицію купівлі автомобіля  CITROЁN C-Elysée з орієнтовною вартістю 576 тисяч гривень. Торги виграла компанія ТОВ “СИНГЛ АВТО” з реєстрацією в Дніпрі. Вони готові поставити автівку за 53 тисячі гривень що на 73 тисячі дешевше від початкової оцінювальної вартості. Автомобіль буде придбаний з бюджету Дніпропетровської області.

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі з’явиться сучасний танкодром за 44 мільйони гривень

Криворізька школа для дітей з вадами слуху та мовлення купує автомобіль за пів мільйона гривень

Автівка матиме бортовий комп’ютер, кондиціонер, обігрів скла та можливість встановлення дитячого крісла.  CITROЁN C-Elysée доволі економічний автомобіль з об’ємом двигуна в 1,6 літра.

Відзначимо, що Керує дитячим навчальним закладом депутат Дніпропетровської обласної ради Анатолій Коломієць, що очолює комітет Освіти та науки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів