Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька РВА зібрала аграріїв та рятувальників поговорити про безпечну посівну кампанію

Новини КРиворізького райогу

0
(0)
Сьогодні відбулася робоча нарада з головами громад, власниками фермерських господарств Криворізького району. На нараді були присутні депутат Криворізької міської ради Олександр Фастовець, т.в.о. начальника Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Олег Січкарук та начальник Покровсько-Тернівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Короленко.Написав на власній сторінці начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.
Посівна кампанія у Криворізькому районі розпочалася вчасно і в повному обсязі з урахуванням того, що 2,3% земель неможливо обробити вчасно, оскільки вони заміновані. Всього планується посіяти понад 202482 га ярих культур, з них 65245 га ярих зернових, понад 137237 га технічних, 3858 га картоплі, овочів та кормових культур.
Одним із найболючіших для аграріїв Криворіжжя є питання розмінувань полів. Олег Січкарук пояснив принцип пріоритетності проведення розмінувань об’єктів критичної інфраструктури у сусідній Херсонській області. Цього тижня я особисто був присутній під час початку розмінувань полів, які знаходяться під контролем Дніпропетровської обласної військової адміністрації. Прошу керівників фермерських господарств, якщо ви або ваші працівники знаходять незнайомі предмети в полі чи лісосмузі, в жодному разі НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОРОЗМІНУВАННЯМ. Звертайтеся до служби ДСНС, поліції або пишіть заявки до органів місцевого самоврядування.
Окремо розглянули питання бронювання працівників. Микола Короленко роз’яснив порядок бронювання працівників для підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки в особливий період. Звертаю увагу керівників таких підприємств: не відкладайте процедуру бронювання своїх працівників на потім, тому що це питання не одного дня, а ми не можемо допустити, щоб підприємства простоювали.
Знову і знову хочу подякувати всім представникам агропідприємств за ту колосальну роботу і підтримку, яку ви надали як нашим захисникам і захисницям, так і внутрішньо переміщеним особам з перших днів повномасштабного російського вторгнення. Але ж тільки так — разом, єдиним фронтом, з вірою в наші Збройні Сили України та нашого Президента ми переможемо в цій війні. Переможемо в 300%. Слава Україні 🇺🇦
Новина взята зі сторінки Євгена Ситниченка — Начальника Криворізької районної військової адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!