Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька РВА відправить дітей, що страждають від війни в найкращий дитячий табір України

Новини Криворізького району

5
(1)

Нещодавно відбулось засідання комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей Криворізького району при військовій адміністрації. Посадовці Криворізької районної військової адміністрації вирішили питання з відправкою дітей, які страждають від війни, направити в оздоровчий табір. Про це розповідає очільник комісії, заступник голови РВА Сергій Прохода. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

На засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей Криворізького району було прийнято рішення відправити на оздоровлення в літній дитячій табір “Артек” дітей, які проживають неподалік лінії фронту, дітей загиблих військових та внутрішньо переміщених осіб. Усього коштом держави на оздоровлення відправлено близько 10 дітей. Детально про це розповів на своїй сторінці в Facebook голова комісії, заступник голови Криворізької районної військової Адміністрації Сергій Прохода.

Вас зацікавить новина: Став відомий футбольний календар матчів ФК Кривбас у Прем’єр-лізі

Сучасний табір “Артек” знаходиться на заході України на популярному курорті Буковель та є одним з кращих літніх таборів. Саме туди були відправлені діти Криворізького району, які страждають від війни.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!