Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька РДА провела виїзне засідання в найпроблемнішому селі району

Новини Криворізького району

4.8
(4)

Учора в селі Новоселівка Новолатівської громади Криворізького району відбулась виїзна комісія райдержадміністрації з приводу важкої ситуації у побуті села, яке ще 30 років тому визнане місцем екологічного лиха. Про це вже ми розповідали на сайті новин Кривий Ріг ПОСТ.

Виїзна нарада Криворізької районної державної адміністрації проходила 22-го липня на одній з вулиць села Новоселівка Новолатівської громади. В ній взяли участь виконувач обов’язки голови Віталій Шпак та заступник голови РДА Сергій Прохода. Зі сторони селищної ради була присутня перший заступник голови Новолатівської сільради та депутати громади. Засідання було відкритим, на ньому були присутні місцеві мешканці які ділились своїми проблемами з чиновниками.

У ході засідання чиновники Криворізької райдержадміністрації підтримали громаду у їх прагненні переселення з зони екологічного лиха. Проте поки вирішуватимуться глобальні проблеми чиновники забов’язали місцеві органи влади виконати ремонт освітлення вулиць, забезпечити регулярний підвіз питної й технічної води та підсипати проблемні ділянки доріг.

Най сайт новин Криворізького району буде тримати в вирі подій і повідомлятиме про те, як рухатимуться справи у села, яке 30 років назад рішенням 1-ї Верховної Ради України зобов’язали чиновників підсилити людей з зони екологічної небезпеки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!