Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька районна військова адміністрація взяла на контроль питання фінансування Софіївської лікарні

Новини Софіївської громади

5
(1)

Про належне фінансування Софіївської центральної лікарні днями обговорювали на робочій нараді в Криворізькій районній військовій адміністрації. Про це повідомив заступник начальника РВА Сергій Прохода на своїй сторінці у Facebook. Посадовець брав участь у засіданні разом з іншими заступниками Євгена Ситниченка, — Віталієм Шпаком та Дмитром Оганєсовим. Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ”.

Центральна Софіївська лікарня повинна фінансуватись належним чином, а громади, які там обслуговуються, повинні забезпечувати фінансову частину функціонування лікарні. Зазначимо, що до Софіївської громади приїжджають на лікування мешканці сусідніх ОТГ – Девладівської та Вакулівської громад. Окрім цього, на прийом фахівців записуються мешканці сусіднього Царичанського району з Затишної ОТГ.

Наразі питання вивчається та поставлене на контроль. Посадовці Криворізької районної військової адміністрації ставлять це питання одним з пріоритетних.

Сьогодні, як заступник начальника Криворізької районної військової адміністрації, прийняв участь у нараді з представниками Софіївської, Вакулівської та Девладівської громад.
Говорили про забезпечення подальшої сталої роботи КП «Софіївська центральна лікарня», яка потребує додаткового фінансування. Лікарня окрім мешканців Софіївської громади обслуговує населення Вакулівської та Девладівської ОТГ, за якісним лікуванням приїжджають і мешканці сусідньої Затишнянської громади Криничанського району.
Не варто й говорити, що громади мають забезпечити своїх мешканців медичними послугами, адже представники влади, обраної народом, несуть перед ними відповідальність. Можливість доступу населення до якісної медицини – це ключове питання, тож громади, чиї мешканці обслуговуються у Софіївській лікарні, мають подбати про те, щоб така можливість у них залишалася. Тримаємо питання на контролі… 
– Розповів про засідання заступник начальника Криворізької районної військової адміністрації Сергій Проххода на своїй сторінці у соціальній мережі facebook.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!