Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька районна рада провалила рішення про виділення коштів територіальним громадам

Криворізька районна рада

4
(1)

9-го червня депутати Криворізької районної ради на чолі з Володимиром Мудрим не спромоглись виділити заплановані кошти територіальним громадам. Депутати провалили голосування за рішення Криворізької районної державної адміністрації на 2-й черговій сесії VІІІ скликання.

Проєкт рішення вносився Криворізькою РДА згідно зі статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», в якій вказано, що до відання місцевих державних адміністрацій належить вирішення питання бюджету; та статтею 18 вказаного Закону, де йде мова про те, що місцева державна адміністрація складає і подає на затвердження районної ради проєкт бюджету.

Депутати на засіданні провалили голосування за проект виділення коштів громад з залишку не використаних коштів у 2020 році.

Новопільська об’єднаній громаді – 6,5 млн. грн., Лозуватській – 4 млн. грн., Широківській – 1,2 млн. грн. (на придбання автомобілів за програмою «Поліцейський офіцер громади», для дитячого оздоровчого табору «Зміна» – 150 тис. грн., для центра соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» – 100 тис. грн., для окремої радіолокаційної роти, що в с. Новомалинівка, – 81 тис. грн. та інші, не менш важливі потреби.

З приводу провалу важливого для громад рішення Криворізька районна державна адміністрація на своїй сторінці у facebook зазначила:

Криворізькою районною державною адміністрацією вживаються усі необхідні законні заходи для вирівняння цієї складної ситуації та виходу з неї, аби все ж забезпечити громади необхідними на їхні потреби коштами.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!