Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька районна рада оголошує війну громаді?

Криворізький район

4.3
(330)

Від 16-го липня приміщення Криворізької районної ради де розташовується Криворізька районна державна адміністрація, було відключено  від постачання води та електрики.  Кореспондент сайту новин Криворізького району став свідком, як в приміщенні в черговий раз пропало світло. Вахтер попередила, що через відсутність води – всі вбиральні зачинені. Здавалося б таке буває. Проте, ні!

З наших джерел стало відомо, що з  комунікаціями й подачею до них послуг з постачання води та світла все впоряджу. Вимкнули електропостачання невідомі люди й забарикадували щитову аби не можна було увімкнути електрику, розповіли нам працівники адміністративної будівлі. Виникає логічно навіщо Криворізька районна рада, а саме вона керує будівлею, вимкнула електрику про всю адміністративній будівлі де крім них працюють чиновники Криворізької РДА?

Копнувши глибше ми розуміємо, що керівники Криворізької райради не обмежились блокуванням роботи  своїх працівників та їх колег з РДА.

Рада району заблокувала соціальні виплати субсидій, соціальних виплат, нарахувань для сиріт та інвалідів, пільги усіх рівнів. Буде паралізована уся соціальна сфера району. Голова районної ради Віктор Мудрий ніяк не хоче ставити на голосування проєкт рішення про виділення громадам залишки коштів бюджету Криворізької райради за 2020 рік. Попереднє рішення, ініційоване РДА, про розподіл тергромадам цих коштів був провалений. Про що раніше писав наш сайт.

Чому Криворізька районна рада на чолі з Віктором Мудрим оголошує блокаду громадам, не відомо. Ми з радістю надамо голові Криворізької райради з приводу складної ситуації та її вирішення. На цей час позиція Віктора Мудрого нам не відома.

Варто зазначити, що ми дізнались, що Криворізька РДА має договір Оренди з Криворізькою районною радою і сумлінно виконує взяті на себе зобов’язання. Проте зараз робота чиновників, яка пов’язана з життєдіяльністю району заблокована через відсутність належних умов для роботи. Який буде розвиток подій ми будемо інформувати в наших наступних публікаціях.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів