Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька райдержадміністрація зібрала зустріч з приводу відсутності у будинку Зеленодольська газопостачання

5
(1)

Сьогодні 16-го липня у стінах Криворізької районної державної адміністрації відбулась зустріч з приводу відсутності газопостачання в багатоквартирному будинку в місті Зеленодольськ. Місцеві мешканці вже тиждень знаходяться без газу, а ситуація поки не має  вирішення.

Саме про справу з відсутністю газу в 90 квартирах Зеленодольська Криворізького району сьогодні в.о. голови Криворізької райдержадміністрації Віталій Шпак провів робочу зустріч з Зеленодольським міським головою Дмитром Невеселим, представниками ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» та місцевого житлово-комунального господарства, уповноваженими мешканцями зазначеного будинку.

В ході перемовин кожна зі сторін доводила свою правоту  у ситуації, яка склалася в місті Зеленодольськ. Проте в таких умовах важко прояснити всі обставини, а саме з такою ціллю Криворізька РДА зібрала перемовини між усіма фігурантами.

На даному етапі було досягнуто домовленості про завтрашню зустріч співробітників ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» та представників будинку для організації подальших договірних відносин. Своєю чергою, керівництво райдержадміністрації порушить зазначене питання перед обласним керівництвом цієї газопостачальної компанії. Про це повідомляє прес-служба Криворізької районної державної адміністрації

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів