Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька райдержадміністрація взялась вирішувати проблему незаконного використання земель

Новини Криворізького району

5
(56)

12-го липня у стінах Криворізької районної державної адміністрації відбулось робочої групи для опрацювання та комплексного розв’язання питань у сфері незаконного використання земель та організації проведення заходу «Урожай» на території Криворізького району. 

На засіданні був присутній голова Криворізької РДА Євген Ситниченко. Головою робочої групи призначено першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Шпака. На засідання були запрошені представники землевпорядних служб й організацій району, державної податкової служби, Держпродспоживслужби, Національної поліції, а також голови й землевпорядники об’єднаних територіальних громад району.

Учасники робочої групи при Криворізькій РДА обговорювали стан податкової заборгованості та незаконне використання земельних ділянок на території Криворіжжя, рівень податкових ставок та шляхи боротьби зі злісними неплатниками податків, інвентаризацію земельного фонду та призначення земель, «безхазяйні» засіяні ділянки та шляхи розв’язання даної проблеми тощо. Сторони побудували діалог, що сприятиме налагодженню міжвідомчої роботи й слугуватиме розв’язанню «земельних питань» у правовому порядку. Про це повідомляє прес-служба Криворізької районної державної адміністрації.

Чиновники повідомляють,  що вже скоро робоча група з керівників району та співробітниками інших відомств проводитиме виїзні засідання і фіксуватиме на місці всі наявні порушення та проблеми за для їх вирішення. Така форма роботи “в полях” є найбільш ефективною, адже учасники бачитимуть всю картину не з паперів і звітів, а на власні очі.

Новина яка точно вас зацікавить:

Голова Криворізької РДА відвідав центральну районну лікарню

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів