Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька райдержадміністрація провела робочу зустріч з питань протидії торгівлі людьми

Новини Криворізького району

5
(30)

25-го січня у Криворізькій райдержадміністрації відбулась робоча зустріч з питання впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Модерував захід заступник голови РДА Сергій Прохода. до участі долучились: начальник відділу сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Катерина Макаренко, голова правління громадської організації «Промінь Дніпро» Олена Моргун, директор КЗ «Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги» ДОР Маріанна Міщенко, заступник директора Дніпропетровського обласного центру соціальних служб Наталія Астахова.

Заслухати спікерів та задати нагальні питання могли представники управлінь соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділів освіти, культури та спорту об’єднаних громад Криворізького району.

Кожен зі спікерів доповів про свій обсяг роботи й наголосив на важливості проблематики, за темою зустрічі. Крім цього запрошені гості відзначили надзвичайний прогрес райдержадміністрації у протидії домашньому насильству. Про плани будівництва центрів допомоги постраждалим від насильства в Криворізькому районі розповів на початку заходу заступник РДА Сергій Прохода.

Посадовці та присутні обговорили особливості роботи й взаємодії з громадськими організаціями та органами влади. Доповідачі поділились контактами для більш плідної та оперативної взаємодії, адже часто буває так, що треба діяти рішуче та оперативно, про це наголошували всі виступаючі.

Важливою темою обговорення стало питання взаємодія органів влади з громадськими організаціями у випадках домашнього насилля чи виявлених фактах торгівлі людьми. Доповідачі зазначали, що треба з людьми працювати ретельно, адже виявити факти знущань іноді не так й легко, адже людина закривається  у собі.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів