Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька РДА провела круглий стіл з питань протидії домашньому насильству

Криворізький район

5
(3)

4-го червня у стінах криворізької районної державної адміністрації пройшов круглий стіл з питань протидії домашнього насилля в сім’ї. Про це раніше анонсував наш сайт новин “Кривий Ріг ПОСТ”.

Форум пройшов за ініціативи Криворізької РДА  у якому взяли участь представники громад району, правоохоронці, суддя, правозахисники та працівники служб соціального захисту.

На заході спікери підіймали вагомі питання співпраці владних органів з правоохоронцями на місцях. Профільний заступник голови РДА Сергій Прохода підняв приклад важкої ситуації в одній з громад довкола, якої розпочалась дискусія і був випрацюваний механізм розв’язання довготривалого питання за допомоги судді Саксаганського суду Сергія Євтушенка. Служитель феміди розповів всі механізми, що можуть і мають бути залучені у розв’язання проблеми громади.

Про роботу поліції у сфері запобігання домашньому насиллю розповіли представники ювенальної превенції та патрульної  поліції Кривого Рогу. Вони поділилися своїм досвідом у подібних ситуаціях та розповіли особливості роботи правоохоронців на викликах пов’язаних з домашнім насиллям.

Окремо варто відзначити виступи представників “Центру безоплатної юридичної допомоги”, вони донесли особливості роботи які виникатимуть у  роботі з жертвами побутового насилля, проконсультували хто і які права має та яку допомогу може отримати.

Підсумком круглого столу стало підвищення кваліфікації чиновників та спеціалістів у сфері запобігання насильству в родинах. Окремим пунктом можна відзначити покращення комунікації правоохоронців з чиновниками територіальних громад з питань соціального захисту населення.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!