Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька міськрада оголосила конкурсний прийом заявок на закупівлю нових трамваїв

Новини Кривого Рогу

5
(1)

У Кривому Розі міська рада виклала запрошення на подання конкурсних пропозицій по закупівлі для КП “Швидкісний трамвай” нового рухомого складу. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

На офіційному сайті міської ради Кривого Рогу викладено пропозиція на участь в конкурсі торгів по закупівлі 15-ти трамваїв кошти на це виділив світовий банк.

Комунальне підприємство «Швидкісний трамвай» отримав від Світового банку позику на цілі реалізації проєкт „Трамваї Кривого Рогу” та має намір використати частину коштів цієї позики для здійснення платежів за договором щодо закупівлі трамвайних вагонів односекційних для міської лінії. про це йдеться у документі запрошення конкурсних пропозицій.

Прийом документів від конкурсантів буде тривати до 22-го лютого 2022 року.

Усі пропозиції конкурсних торгів повинні супроводжуватися заставним забезпеченням на суму 200 000,00 євро (двісті тисяч євро) або еквівалент такої суми у валюті пропозиції за курсом, встановленим Національним банком України на дату за чотирнадцять (14) днів до кінцевої дати подання пропозицій. Йдеться в умовах.

Новина на тему: Кривий Ріг взяв кредит на 13 мільйонів євро на закупівлю 15 трамваїв і ремонт колій.

Нагадаємо, як раніше повідомляв наш сайт, що міська рада взяла кредит на купівлю 15 трамваїв та реконструкцію полотна рухомого складу по вулиці Соборності.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів