Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбасводоканал планує закупити ємності для питної води

5
(1)

16 червня Комунальне підприємство Кривбасводоканал оголосило про початок тендеру на закупівлю ємностей для питної води. Ця інформація стала доступною на веб-порталі державних закупівель prozorro. Повідомляє сайт  новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ за данними майданчика для закупівель “ПРОЗОРО”.

Очікується, що Кривбасводоканал закупить 27 двошарових ємностей об’ємом 20 кубічних метрів за загальною вартістю 3 мільйони 262 тисячі 775 гривень.

Аукціон на вибір постачальника заплановано на 26 червня 2023 року. Критерії відбору включатимуть не лише ціну, а і якість та відповідність вимогам щодо температурного режиму.

Згідно з вимогами, ємності мають бути придатними для роботи в широкому діапазоні температур, забезпечуючи надійне зберігання питної води від -30 до +60 градусів Цельсія.

Новина, яка вас зацікавить: На Криворіжжі будується новий водний канал: Питної води для населення залишилось на 1,5 місяця

Завдяки проведенню такого тендеру, Кривбасводоканал прагне покращити свою інфраструктуру та забезпечити надійне зберігання питної води для мешканців регіону.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів