Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбасу не вдалось в останній грі року перемогти Зорю 2:2 ФОТО, ВІДЕО

5
(1)

9-го  грудня у Кривому Розі Кривбас як лідер УПЛ зіграв останню гру в 2023-му році з Луганською зорею. У драматичному матчі наші футболісти не змогли вирвати перемогу  2:2ю Ексклюзивно про гру ФК Кривбас повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Перший тайм гри розпочався з великою інтенсивністю та емоціями. “Кривбас” вийшов на поле без Бескоровайного через його пошкодження, але заміщенням залишився досвідчений Рябов. Вже з перших хвилин господарі продемонстрували свою перевагу, і Олег Кожушко вивів “Кривбас” вперед, реалізувавши момент після гарної передачі від Рябова.

Після цього “Кривбас” продовжив тиснути, і Андрій Понєдєльнік подвоїв перевагу своєї команди, вирішивши момент після блоку удару Кожушка. Однак “Зоря” відповіла швидко, і Едуардо Герреро забив гол, зменшивши відставання до 2:1.

Перший тайм завершився з перевагою “Кривбасу”, але “Зоря” не збиралася здаватися. Після перерви команда з Луганська почала активно атакувати, і Арсеній Батагов забив гол, вирівнюючи рахунок на табло. Гра стала ще більш захоплюючою, обидві команди створювали небезпечні моменти перед воротами суперника.

“Кривбас” намагався повернутися вперед і створював небезпечні моменти завдяки атакам Кожушка та інших гравців. Однак “Зоря” також не відступала і могла виграти матч, якби не воротар “Кривбасу” Андрій Кліщук, який декілька разів врятував свою команду від пропущених м’ячів.

Після фінального свистка арбітра Дмитра Бондаренка на табло залишився неймовірний рахунок 2:2. Обидві команди заслуговують вдячних оплесків за подаровану нам захоплюючу гру та боротьбу на полі. Цей матч служить прекрасним завершенням футбольного року 2023 і залишиться в пам’яті вболівальників надовго.

Недивлячись на незадовільний результат “Кривбасу” у грі з Луганською “Зорею” – футболісти з Кривого Рогу залишаються на першій сходинці у турнірній таблиці УПЛ. З таким результатом підопічні Юрія Вернидуба  йдуть на міжсезонний відпочинок у статусі лідерів Української Прем’єр-ліги.

На післяматчевій пресконференції помічник головного тренера “Кривбасу” Віталій Вернидуб розповів що міжсезоння в Іспанії клуб буде домовлятись про спарингові матчі з учасниками єврокубкових матчів. Проте на запитання нашого журналіста сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ тренер не захотів розкривати усі таємниці.

Відео огляд найцікавіших моментів футбольного матчу Кривбас — Зоря 2:2