Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас зіграє з Кременем на домашньому стадіоні при новому сучасному освітленні

Кривбас

5
(1)

Криворізький Кривбас наступну свою гру у рамках чемпіонату України у Першій лізі зіграє за підтримки домашніх трибун. Про це повідомляє офіційний сайт Криворізького Кривбасу.. 

Матч  19-го туру Першої ліги Кремінь — Кривбас пройде на стадіоні Гірник у Кривому Розі. Планувалося, що Кремінь повинен приймати у себе вдома футбольний клуб з Кривого Рогу, проте номінальні господарі попросили ПФЛ та Кривбас перенести гру до Кривого Рогу.

Кривбас пішов на домовленості з Кремнем та отримав згоду на гру від ПФЛ. Відтак гра відбудеться 21-го листопада в неділю о 17:45.

Зазначимо, що на стадіоні Гірник встановили освітлення вечірнє, яке сертифіковано за 4-м найвищим класом стандарту.Криворізький клуб на своїй youtube сторінці  виклав відео презентацію нового освітлення.

Останній раз у Криво Розі відбувались матчі з вечірнім освітленням ще у далекому 2013 році. 8 років тому на старому “Металурзі” легендарний Кривбас приймав матчі Прем’єр-ліги за нікчемного освітлення, яке не дотягувало навіть до стандартів УПЛ. Проте наразі ж висококласне світло на стадіоні Гірник і будується стадіон Металург куди переїде Криворізький клуб після завершення будівництва.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів