Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

“Кривбас” здобув вражаючу перемогу над “Колосом” у гостьовому поєдинку 0:3

0
(0)

Сьогодні “Кривбас” продемонстрував вражаючий виступ у своєму гостьовому поєдинку проти “Колоса” у шостому турі Української Прем’єр-ліги. Це був вже другий гостьовий матч поспіль для криворіжців, які повернули до стартового складу свого капітана Хомченовського після одноматчевої дискваліфікації.

Гості активно розпочали гру і вже в дебюті матчу створили небезпеку для “Колоса”. Після обрізки захисника “Колоса”, Іліч опинився на чудовій ударній позиції і пробив у дальній кут, але воротар суперника встиг виручити свою команду, вибивши м’яч практично з лінії воріт.

Вперше наші старання були успішними, коли після довгої передачі через півполя Задерака відправив м’яч точно в дальній кут воріт, відкривши рахунок 0:1.

На хвилі успіху “Кривбас” міг подвоїти перевагу вже через кілька хвилин, але воротар “Колоса” Фесюн вразливим не був. Суперники також створили небезпеку після удару Салабая, але м’яч просвистів повз ворота.

Гості виглядали небезпечніше в атаці, але “Колос” намагався атакувати фланговими подачами і стріляти здалеку та з середніх дистанцій. Незважаючи на кілька небезпечних атак, “Кривбас” зміг залишити свої ворота недоторканими завдяки самовідданості своїх гравців, зокрема Понєдєльніка та Бескоровайного.

Під кінець першого тайму гра стала активнішою, і “Кривбас” намагався подвоїти свою перевагу, але не вдалося забити другий гол.

Другий тайм розпочався з непоганого пострілу Стецькова зі стандарту, але воротар “Колоса” був на місці і вибив м’яч з другої спроби. На 55-й хвилині “Кривбас” створив ще одну небезпеку, коли Іліч не вдалося використати ідеальну позицію.

На 68-й хвилині Іліч виконав подачу з кута поля, а Понєдєльнік вистрибнув вище за всіх і забив свій гол, збільшивши перевагу до 0:2. “Колос” мав свої моменти, але захисники “Кривбасу” блокували удари з меж карного майданчика.

Завершальна частина гри була насиченою обидвоми командами, але останнє слово належало “Кривбасу”. Задерака відправив м’яч в ближній кут з меж штрафного майданчика, забивши третій гол для своєї команди. Гра завершилася з вражаючим рахунком 0:3 на користь “Кривбасу”.

Ця перемога стала справжнім досягненням для “Кривбасу” і підняла їх на більш високе місце в турнірній таблиці. Гравці та тренерський штаб команди можуть бути пишними своєю виставкою та готові продовжувати боротьбу в УПЛ з таким самим ентузіазмом.