Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас втратив шанс очолити турнірну таблицю УПЛ програвши РУХУ 1:3

0
(0)

У дев’ятому турі Української Прем’єр-ліги, ФК Кривбас приймав ФК Рух у своєму рідному Кривому Розі, і матч обіцяв бути цікавим і напруженим змаганням. Обидві команди виходили на поле з великими надіями на успіх, інтересом було зрозуміло чому.

Початок гри пройшов у рівній боротьбі, де обидві команди не могли заволодіти ініціативою. Перші 15 хвилин гри пройшли без яскравих моментів, атаки створювалися, але відсутність гостроти заважала розривати оборону суперників. У той час «Рух» декілька разів загрожував воротам «Кривбасу» після дальніх ударів. Один із них, виконаний Дідиком із стандарту, піднявся вище воріт, а інший, у виконанні Едсона, був небезпечніший, але воротар «Кривбасу» врятував свою команду від неприємностей.

«Кривбас» відповів хорошою фланговою атакою, коли Хомченовський подав м’яч у карний майданчик на Дібанго, який пробивав в дотик, але опоненти встигли заблокувати потенційно гольовий удар. Протягом першого тайму криворіжцям було важко створювати небезпеку перед воротами суперника, тоді як «Рух» виглядав більш гостро. Сапуга отримав м’яч у штрафному майданчику та спробував вдарити низом, але воротар «Кривбасу» був на місці.

На 34-й хвилині гості навіть забили гол, але на щастя для господарів, гравець «Руху» був оголошений у позиції офсайду. Ближче до кінця першого тайму, «Кривбас» вирівняв гру і навіть відкрив рахунок у свою користь! Хомченовський був сфолений в штрафному майданчику, і після перегляду за допомогою VAR суддя визначив пенальті. Іліч впевнено виконав пенальті, відправивши м’яч у правий від себе кут, і команда отримала перевагу 1:0. Це був другий гол Хрвоє за свою команду.

Початок другого тайму належав господарям поля, які створили декілька небезпечних моментів. Приходько, замінивши травмованого Луньова, пробив головою з близької відстані, але м’яч піднявся вище воріт. Потім Вакулко, який також вийшов на заміну, не влучив у ворота після флангової передачі. Однак «Рух» виявився ефективнішим, забивши три голи за п’ять хвилин середині другого тайму.

Руніч, який з’явився на полі в якості заміни, вирівняв рахунок ударом злету після відскоку. За дві хвилини арбітр вирішив показати пенальті в ворота «Кривбасу» після чистого втручання Бескоровайного в м’яч. Після виконання пенальті від Климчука, гості здобули другий гол. Той же Руніч закріпив перемогу для «Руху», забивши третій гол, і таким чином, команда з Львова отримала тріумфальну перемогу з рахунком 3:1.

Цей результат виявився несподіваним для багатьох фанатів «Кривбасу», і команда поступилася вдома вперше цього сезону. Попри активну гру в другому таймі та багатообіцяючий початок матчу, «Кривбас» не зміг здобути перемогу в цьому протистоянні. Оборона львів’ян трималася надійно, і команда змогла відповісти на атаки господарів з ефективним контратаками, що привело до трьох голів у другому таймі.

ФОТО Кривбас – РУХ 1:3

Не можна не відзначити вплив VAR на хід матчу. Однією з ключових ситуацій було призначення пенальті в користь «Руху», яке викликало застереження та незадоволення з боку фанатів «Кривбасу». Здається, що варіант використання VAR для перевірки спорних моментів не завжди є абсолютно правильним рішенням.

Попри поразку, «Кривбас» залишається в середній частині турнірної таблиці УПЛ і має шанс відновити свою успішну серію в наступних матчах. Звісно ж, ця поразка слугує нагадуванням про те, наскільки конкурентноздатна Українська Прем’єр-ліга і як важливо бути готовими до найскладніших випробувань.

Матч між «Кривбасом» та «Рухом» був насправді захопливим і пам’ятатиметься футбольним прихильникам ще довго. Обидві команди показали хорошу гру та боротьбу на полі, але на цей раз «Рух» з Львова виявився сильнішим і здобув важливу перемогу виїздом. Фанати обох команд можуть бути пишні від виступу своїх улюбленців та очікувати нових вражень в майбутніх зустрічах.

Матч «Кривбас» проти «Руху» лише підкреслив захоплюючий та непередбачуваний характер українського футболу, і фанати вже не можуть дочекатися наступних грів, де команди знову покажуть свою силу та вміння на полі.

Цікаві моменти ВІДЕО з матчу Кривбас – Рух 1:3