Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас впевнено долає Металіст 1925 з рахунком 3:0 та фактично гарантує участь у Єврокубках ФОТО

Футбольний Кривий Ріг

0
(0)

У сьогоднішньому 26-му турі УПЛ ФК “Кривбас” здобув переконливу перемогу над “Металістом 1925” з рахунком 3:0 на власному полі стадіону “Гірник” у Кривому Розі. Господарі відразу взяли ініціативу у гру, створивши чимало небезпечних моментів перед воротами суперника. Детально про гру повідомляє з місця подій сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ“.

У першому таймі “Кривбас” забив усі три голи. Перший гол був забитий вже на 5-й хвилині гри, коли Бандейра віддав передачу у штрафну зону, де Задерака майстерно вразив у ворота. Після цього “Кривбас” продовжував наступати, створюючи небезпеку для воріт “Металіста 1925”. Другий гол був забитий Микитишиним після ідеальної подачі Кузика, а третій гол на рахунку Дібанго, який приніс третій гол своїй команді.

Після такого результату гравці “Металіста 1925” не змогли відновити гру і забити м’яч. Господарі відзначилися активною грою в обидва тайми, створюючи численні небезпечні ситуації перед воротами суперника.

Ця перемога дозволяє ФК “Кривбас” залишатися в боротьбі за місце в Лізі Чемпіонів. Варто відзначити впевнену гру команди та успішні заміни, які зробив тренер під час матчу.

Наступну гру Криворізький Кривбас зіграє на виїзді де в  Дніпропетровському дербі змагатиметься за важливі 3 очки з конкурентом по турнірній таблиці УПЛ  Дніпровським СК “Дніпро-1”. Ця гра може бути вирішальною у боротьбі за бронзові чи срібні медалі Прем’єр-ліги.