Кривбас сенсаційно по грі переміг лідера УПЛ Дніпро-1 з рахунком 2:1

Кривий Ріг футбольний

4.5
(2)

28-го листопада у Кривому Розі відбувся дербі поєдинок у Криворізького Кривбасу та лідера турніру CK Дніпро-1. У запеклому поєдинку перемогу сенсаційно здобули господарі поля. Ексклюзивно про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Атмосфера до початку поєдинку була надзвичайно гаряча, адже ця гра була історичною. Цей матч став  першим за останні 10 років зустрічі команд Кривого Рогу та Дніпра. Так вже склалося, що завжди всі поєдинки між Кривбасом та Дніпром мали свою особливу напругу і перемога означала для вболівальників неабияку радість та гордість. Так було й цього разу.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

В першій половині гри Дніпро помчалось атакувати, проте й криворізькі футболісти не пасли задніх. Гарні атаки розганяв на своєму фланзі Дібанго.  Одразу ж з перших секунд гри було помітно як  два захисники Кривбасу опікали небезпечного форварда Дніпрян Артема Довбика і така тактика мала свої плоди. Дніпряни як не намагались грати першим номером та до завершення їм не вистачало простору в діях. Перед сигналом повітряної тривоги Дніпро-1 заробив доволі сумнівний пенальті, який Артем Довбик успішно реалізував після завершення сирени.

А далі Кривбас пішов вперед. Очевидно перерва у грі пішла на користь господарям поля. Вже за 5 хвилин після пропущеного пенальті у свої ворота Кривбас спромігся організувати атаку з лівого флангу. Майстерну передачу на хід вперед вирізав Татарков на Назара Волошина і той влучно поклав м’яч у ближній від себе кут воріт. 1:1 й інтрига у матчі закрутилась з новою силою.

Після перерви на другий тайм дніпряни вийшли надзвичайно зарядженими, що виливалось в масовані атаки, проте схема наставника Кривбасу Юрія Вернидуба дала свої плоди. Наші футболісти періодично виривались на контратаках з флангів та небезпечно підходили до воріт Дніпро-1. Одну з таких атак розпочав захисник Кривбасу Адамюк, який в розріз вперед вирізав передачу Дібанго, який на швидкості проривався у карний майданчик Дніпро-1 та сильним ударом влупив у ворота гостей. На щастя дніпрян фортуна їм посміхнулась і шкіряний снаряд поцілив у поперечку воріт. Свою нагоду вивести вперед мав Микита Татарков, котрий здалеку сильно пробивав у ворота гостей, проте футболісту забракло влучності.

Сказати, що емоції у всіх зашкалювали — це нічого не сказати.  Нічийний рахунок явно не влаштовував Дніпрян, а Кривбас відчув ейфорію і прагнув”крові”. Така шалена мотивація увійти в історію принципового протистояння гнала Кривбас вперед. в одній з таких атак після флангової передачі під ворота Дніпра, Євген Банада скинув на ноги м’яча Роману Дебелко і той безпомилково забив кулястого у сітку воріт виводячи команду вперед.

Якщо ви думаєте, що смак близької перемоги посадив Кривбас  в глуху оборону — ви помиляєтесь! Гарну нагоду відзначитись й перевести рахунок у розгромний мав Якімець, Проте його удар з наскоку в ближній від воротаря кут був невлучним.

На післяматчевій пресконференції, яку дуже прагнули швидко провести Дніпряни головний тренер Дніпро-1 Олександр кучер назвав причиною поразки його команду дітей, що подають м’ячі та складне поле.

Натомість Юрій Вернидуб з повагою висловився про суперників. Він сказав, що мотивація перемогти лідерів турніру в дербі була надзвичайно висока, – це й дало сили по грі переграти гостей.

Кінцевий рахунок у грі 2:1 Кривбас по грі впевнено перемагає СК Дніпро-1 записує своє ім’я в історію Дніпровського дербі. Ця перемога підвищила в турнірній таблиці Кривбас на одинадцяту сходинку з 15 пунктами.

Останню гру в цьому 2022-му році проведе Кривбас на виїзді в Одесі де зіграє з Чорноморцем. Для Кривбасу гра з моряками також буде першою за 10-ти річну перерву. У разі перемоги Кривбас може завоювати 10-ту сходинку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги значно відірвавшись від зони вильоту.