Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас продовжує лідирувати в УПЛ після перемоги над Металістом 1925 з рахунком 1:3

Футбольний Кривий Ріг

5
(1)

У 11 турі Української Прем’єр-ліги “Кривбас” зустрічався з “Металістом 1925” на виїзді та продовжує підтверджувати своє лідерство в чемпіонаті. Матч був особливим для “Кривбасу” через деякі кадрові проблеми, але команда показала вражаючу гру.

Дебют гри залишився за криворіжцями, коли Ігор Кузик вразив ворота з середньої дистанції, але мʼяч ледь не залетів у ближню девʼятку. Ця атака була відзначена перехопленням у центрі поля та швидкою контратакою. В результаті Денис Татарков прекрасно просунув мʼяч у воротарський майданчик супротивника, де Олександр Задерака забив свій п’ятий гол у цьому сезоні, вивівши “Кривбас” уперед з рахунком 0:1.

Другий гол “Кривбаса” був результатом вражаючої комбінації. Задерака відправив чудовий пас у прорив Дебелка, який прострілив точно із ближньої відстані. Голкіпер суперника вже нічого не зміг зробити, і мʼяч закінчив свій шлях у воротах “Металіста 1925”. Цей гол подарував “Кривбасу” важливий аванс і зробив результат гри ще впевненішим.

Гра проходила на високих швидкостях, з ініціативою на боці “Кривбасу.” Уже на 14-й хвилині капітан команди Валентин Бескоровайний мав свій момент, але його удар завершився поруч зі стійкою супротивника. Перший небезпечний момент для господарів наступив на 19-й хвилині, коли Олександр Борячук вразив ворота “Кривбасу” після рикошету, але мʼяч вилетів у кутовий.

Незважаючи на активність супротивника, “Кривбас” продовжував наступати. На 68-й хвилині Павло Понєдєльнік вистрілив і Олександр Задерака успішно завершив атаку, забивши свій другий гол у грі та шостий у сезоні, встановивши рахунок 1:3 на користь “Кривбасу.”

Кінцівка матчу була насиченою обопільними атаками, але рахунок більше не змінювався. “Кривбас” здобув перемогу з рахунком 3:1 та продовжує лідирувати в УПЛ.