Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас презентував свій серіал ФУТБОЛІСТКА з зіркою шоубізнесу

5
(1)

 Нещодавно футбольний клуб Кривбас Кривий Ріг розпочав новий медіапроект, що покликаний популяризувати жіночий футбол. Презентував проєкт віцепрезидент футбольного клубу та шоумен Артем Гагарін. Перша серія медіапроєкту “ФУТБОЛІСТКА” вже на каналі Кривбасу. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

ФК Кривбас запустив новий проєкт по аналогу серіалу “Футболіста” відомого блогера Дмитра Поворознюка. Віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін навіть отримав  дозвіл блогера на використання його ідеї.

Основна ідея серіалу “ФУТБОЛІСТКА”  включає відому зірку шоубізнесу, що повинна влитись в футбольну жіночу команду Кривбас  та повинна стати повноцінною членкинею футбольної родини. Такою зіркою стала акторка відомого телевізійного розважального шоу “Жіночій Квартал 95” Катерина Нікітіна. За словами Артема Гагаріна  він обрав її, бо вона має спортивну історію, а саме вона професійно займається спортом.

В першій серії серіалу “Футболістка” Артем Гагарін зустрівся з тренерським штабом ЖФК Кривбас та футболістками, яким презентував Катерину Нікітіну як нову гравчиню команди. Не всі сприйняли ідею добре. Та про це буде в наступній частині відео проєкту на каналі ФК Кривбас.

Чи вийде у Катерини Нікітіной побудувати футбольну кар’єру в Кривбасі ми побачимо. За першу добу відео зібрало понад 11 тисяч переглядів й продовжує набирати. Наскільки успішним стане такий спосіб популяризації жіночого футболу ми дізнаємось обов’язково.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!