Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас переміг Минай 3:0 в останньому турі УПЛ та подарував на день міста Кривий Ріг бронзові нагороди своїм вболівальникам

Футбольний Кривий Ріг

0
(0)

25 травня 2024 року, у заключному 30 турі Української Прем’єр-ліги, «Кривбас» відзначився впевненою перемогою над «Минаєм» з рахунком 3:0. Матч відбувся у День Кривого Рогу, що надало події особливого значення для місцевих уболівальників.

Гості, які приїхали на гру з надією зберегти місце в лізі, почали зустріч активніше. Вже на початку гри Устименко мав шанс відзначитись, але голкіпер «Кривбасу» Маханьков врятував команду. Варто зазначити, що «Кривбас» дозволив Денису та Семотюку, орендованим «Минаєм», взяти участь у матчі. У відповідь господарі створили небезпечний момент, коли Твердохліб пробивав з лінії штрафного майданчика, проте м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Попри початковий натиск гостей, поступово «Кривбас» захопив ініціативу. Проте, «Минай» теж мав свої шанси: після подачі зі стандарту, Маханьков помилився на виході, але Понєдєльнік врятував ситуацію, вибивши м’яч з лінії воріт.

На 38-й хвилині господарі відкрили рахунок. Понєдєльнік несподівано пробив з середньої дистанції і застав воротаря суперників зненацька – 1:0! Через чотири хвилини «Кривбас» подвоїв перевагу: Прінс виконав чудовий простріл на Кузика, який без зусиль відправив м’яч у порожні ворота – 2:0.

Другий тайм почався з активних атак «Кривбасу». «Минай» намагався відповісти, але запам’ятався лише несильним ударом Корабліна. Натомість «Кривбас» збільшив рахунок: Бізімана віддав пас на Твердохліба, який зробив передачу на Кожушка. Олег з другої спроби забив третій гол – 3:0!

Наприкінці матчу на полі з’явилися двоє знакових гравців: молодий Бутенко дебютував у складі «Кривбасу», а В’ячеслав Рябов провів свій останній офіційний матч, завершуючи професійну кар’єру. У компенсований час він мав шанс відзначитися, але його удар головою був неточним.

Кінцівка гри пройшла спокійно, команди догравали матч, розуміючи, що результат вже зроблено. «Кривбас» завершив історичний бронзовий сезон впевненою перемогою. Дякуємо, червоно-білі, і з Днем Міста, криворіжці!