Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас перемагає столичну Оболонь 1:0 та повертається в  перегони за чемпіонство УПЛ

Футбол у Кривому Розі

5
(1)

9-го березня у Кривому Розі відбувся матч 20-го туру Української Прем’єр-ліги чемпіонату України з футболу, де “Кривбас” на стадіоні “Гірник” приймав Київську Оболонь. Для підопічних Юрія Вернидуба цей матч був не легким, проте майстерність криворізьких футболістів була вищою, ніж у столичних пивоварів.

Ця гра стала надважливою для Кривбасу, адже після поразки від Шахтаря криворіжці втратили лідерство в УПЛ, і перемога над Оболонню могла повернути Кривбас в лідерську гонку. Що й трапилось.

Перша половина гри для підопічних Юрія Вернидуба була не успішною. На початку Кривбас намагався тиснути й мав декілька непоганих моментів, та всі м’ячі підступно не хотіли летіти у ворота гостей. Друга частина першого тайму взагалі точилась в центральній зоні, та Оболонь постійно прагнула тиснути господарів. На щастя, пивоварам не щастило, й індивідуальні якості гравців захисту “Кривбасу” були на вищому рівні.

Після виходу з роздягальні гравці провели декілька пар хвилин, поки тривога, викликана повітряною тривогою на 15 хвилин, перервала хід поєдинку. Проте після успішної роботи ППО, які нищили брухт російських терористів, гру було поновлено. На щастя, гравці “Кривбасу” зібралися й пішли в атаку. Чудово в матчі себе показав новачок Бандейра, та гарну гру продемонстрували Бізіман і Соса. Але героєм матчу став Денис Кузик, який вже в другому поєдинку показував свою точність в ударах.

Єдиний гол у цьому матчі, що приніс три пункти в турнірну таблицю для Кривбасу, забив той же Денис Кузик. Після чудового обіграшу Бандейра він віддав точний пас на Дениса, і той з розвороту влучно поклав м’яча в дальній кут воріт “Оболоні”. Голкіпер гостей Федорівський у цьому моменті був безсилим.

Кривбас мав ще мінімум 2 чудових моменти для голів, проте фарт вже був не на стороні футболістів з Кривого Рогу. Також гарну нагоду в кінці матчу втратили й пивовари.

Результат гри: “Кривбас” – “Оболонь” 1:0. Кривбас отримує такі важливі 3 очки та піднявся на другу сходинку турнірної таблиці, зрівнявшись з лідером Шахтарем по 40 залікових балів.

Наступну гру “Кривбас” також зіграє на рідному домашньому стадіоні “Гірник” вже 16-го березня, де прийматиме “Ковалівський Колос”. Гра відбудеться о 18:00. Нагадаємо, що в першому колі у гостях “Кривбас” розтрощив Ковалівського Колоса з рахунком 0:3.