Кривбас на виїзді втрачає важливі очки зігравши 1:1 з Прикарпаттям

Футбол

5
(1)

18-го вересня в Івано-Франківську проходив футбольний матч чемпіонату України з футболу в першій лізі де у 9-му турі місцеве Прикарпаття приймало одного з лідерів турнірної таблиці Криворізький Кривбас. Матч виявився сенсаційним, адже господарі поля розписали мирову нічию з мінімум забитих м’ячів 1:1.

Так вже сталось, що у 9-му турі Першої ліги обидва лідери турнірної таблиці втратили очки зігравши з рахунком 1:1

Відверто гра у Кривбасу не клеїлась, підопічні Геннадія Приходька відверто не виглядали у грі як лідери турніру.

На 18=й хвилині гри після розіграшу з центру поля і подальшої атаки х лівого флангу півзахисник Кривбасу навісив кулястого у штрафний майданчик Прикарпаття де після декількох скидання м’яч знайшов Артема Щедрого, який не проґавив свій шанс  відкрити рахунок у грі 1:1.

Лідирували футболісти з Кривого Рогу не довго. На 23-й хвилині гри Прикарпаття здобуває право пробити пенальті, після порушення правил у власному карному майданчика Володимиром Заїменком проти нападника футболіста з Івано-Франківська. Господарі свій шанс не змарнували. Роман Марчук забив свій 6-й гол у сезоні й перший у ворота Кривбасу зрівнявши рахунок на табло. Відзначимо, що свою нагоду реалізувати пенальті мав лідер по забити м’ячам у Кривбасі Дебелко, проте він змарнував нагоду ллідирувати у протистоянні.

На цьому вся інтрига у матчі була завершила. Наші хлопці в доданий арбітром час мали гарні шанси вирвати перемогу, проте Криворіжцям у цьому сезоні не щастить на виїзних матчах. Кривбас носить звання домашньої команди.

Після гри наша команда Кривбас з Кривого Рогу має друге місце у турнірній таблиці й 20 очок. Металіст після втраченої перемоги відірвався від Кривбасу на 4 очки. Найближчий переслідувач — це команда “Альянс” і “Полісся” у них по 16 очок в активі.