Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас Кривий Ріг у свій день народження розгромив сімферопільську Таврію 5:0

5
(1)

18-го квітня Криворізький Кривбас відзначив свою 62-гу річницю від дня заснування перемігши Таврію (Сімферополь) у рамках 18-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі (Б). За неймовірної атмосфери криворізькі футболісти спромоглись на розгромний рахунок 5:0.

За напруженої боротьби футболістам ФК Кривбас вдалось забивши швидкий гол на 1-й хвилині вігнати в штопор гостей, як зізнався на прес-конференції головний тренер Таврії. Після розіграшу кутового,  м’яч у сітку Таврії переправив Фатєєв і вписав своє ім’я в історію славетного клубу 1:0. . Таврія намагалась відповідати і мала всі шанси зрівняти рахунок, проте майстерність футболістів захисту Кривбасу цього не дала зробити гостям.

Натомість футболісти з Кривого Рогу, на 27-й хвилині футбольного матчу, вдало провели атаку розпочавши її зі своєї половини поля. Довгим пасом Назар Маліновський направив кулястого на голову Чернія і той у свою чергу майстерно скинув на хід П’ятову, який реалізував свій шанс подвоївши рахунок у матчі Кривбас – Таврія 2:0.

Третій гол наприкінці першої половини зустрічі забив Рябов, який після фантастичної атаки з правого флангу з льоту в падінні вколотив м’яч у праву дев’ятку воріт сімферопольської Таврії. Рахунок став не пристойний 3:0.

Після перерви наші футболісти були безжальними до свого конкурента у боротьбі за вихід в першу лігу чемпіонату України з футболу. На 48-й хвилині Костянтин Черній після вдалоготрозіграшу Маліновського і Збуня, в штрафній зоні обіграв захисників і майстерно поклав шкіряного у сітку воріт Таврії. 4:0.

П’ятий гол був справою часу і на це футболістам ФК Кривбас знадобилось ще 10 хвилин. На 58-й хвилині другого тайму Дмитро Фатєєв після прострільної передачі з флангу замкнув ударом в  ворота сімферопольців. Розгромний рахунок на табло, а трибуни запускають хвилю.

Справжнє шоу чекало після фінального свистка. Все місто дізналось, що нещодавно Назар Маліновський став одружений і новостворена родина чекає малюка. Фан сектор синім димом сповістив про стать малюка. Крім цього ультра Кривбасу подарували святковий торт команді.