Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас Кривий Ріг переміг Волинь і повернув собі другу сходинку у турнірній таблиці

Кривбас Кривий Ріг

5
(1)

6-го вересня Криворізький Кривбас отримав перемогу в футбольному матчі проти Луцької Волині на домашньому стадіоні Гірник у Кривому Розі. Перемога з рахунком 2:1 стала дебютною для нового наставника Кривбасу Олександра Бабича.

Криворізькі футболісти здобули перемогу за доволі жорсткої гри суперника. Кривбас намагався будувати свої атаки від оборони і йти в атаку, пресингувати суперника в центральній зоні, проте не все вдавалось нашим футболістам і гравці Волині  періодично проводили небезпечні атаки. Після гри на пресконференції тренерів, наставник Криворіжців Олександр Бабич визнав, що є проблеми в оборонній лінії команди. Ковач розповів, що його бачення гри будівництво атаки починаючи з оборони, він прагне вирішувати долю матчу  задовго до кінця гри та не бажає аби доля матчу вирішувалась на останніх хвилинах матчу.

Перші два голи забили Криворіжці в першій половині гри. Спочатку в середині першого тайму Артем Щедрий на 29-й хвилині після подачі з правого флангу пробиває зльоту по ворота Волині й розпаковує рахунок у грі.

Другий і переможний гол забив легіонер Вагнер Гонсалеш на 46-й хвилині в доданий час. Гравець Кривбасу Вагнер після прострілу Хобленка підхопив кулястого і буквально затарив його у ворота Луцької Волині.

На другу половину гри гості вийшли надзвичайно мотивованими. Прагнення відігратись вилилось у забитий гол у ворота Кривбасу на 61-й хвилині. Після провалу в центрі поля волиняни провели атаку з переведенням м’яча на лівий фланг де форвард Волині вдало віддав передачу на відкритого Богдана Кобзаря, якого ніхто не опікав і той точно не сильно вклав шкіряного у ворота господарів поля.

Волинь з Луцька могла зрівнювати  рахунок у грі на останніх хвилинах, проте Кривбас з Кривого Рогу ціною 2-х гірчичників та зусиллями Сарнавського зумів відбити масовані атаки гостей з Волині.

Наступну гру Кривбас проведе на виїзді у гостях у ВПК Агро 10-го вересня.