Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Кривбас (Кривий Ріг) переміг Яруд (Маріуполь) і вийшов на другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату

Кривбас

5
(1)

25-го квытня футбольний клуб Кривбас Кривий Рыг у рамках19-го туру чемпыонату Украъни з футболу у другый лызы (Б) зустрывся у виъздному матчы з марыупольським Ярудом. У запеклій боротьбі команды з Кривого Рогу вдалось здобути важливу перемогу і зайняти заслужене друге місце у турнірній таблиці чемпіонату.

Кривбас здолав свого суперника Яруд з рахунком 2:0. Цей матч став результативний для обох захисників криворізької команди, які відзначились забитими голами у ворота маріупольців. Спершу Ременюк пробив точно у сітку воріт господарів поля на 39-й хвилині гри. Другий гол Кривбас реалізував на 65-й хвилині другого тайму. Після подачі з кутового прапорця влучно з другого поверху пробив головою капітан криворіжців Заїменко – точно в сітку воріт. Символічно що обидва м’ячі забиті за допомогою П’ятова, що цього матчу показав себе якгарний асистент.