Кривбас Кривий Ріг перемагає Тернопільську Ниву 1:0

Футбольний Кривий ріг

5
(2)

1-го серпня у Кривому Розі відбувся 2-й тур чемпіонату України з футболу в Першій лізі де Криворізький Кривбас приймав Тернопільську Ниву. Нашим футболістам вдалось здолати старожила ліги з мінімальним рахунком 1:0

Єдиний і переможний гол ФК Кривбас Кривий Ріг забив на 15-й хвилині першого тайму. Зі стандарту Артем Щедрий подав м’яч на дальню стійку воріт Тернопільської Ниви де першим на м’ячі був новачок криворіжців 27=й номер Роман Дебелко, який переправив кулястого з лівої ноги в один дотик у ворота тернополян.

Загальна картина гри була рівною, обидві команди продовж кінця і середини першого та продовж усього другого таймів мали шанси забити гол, проте рахунок залишився на табло 1:0. Впевнена перемога криворіжців і друга сходинка у турнірній таблиці де тільки Металіст випереджає Кривбас за сумою забитих і пропущених м’ячів.

Відзначимо приїзд відомого в Україні футбольного блогера Романа Бебеха, який робить сюжет про криворізький Кривбас. Наше місто, за словами Романа, прийняло його гостинно, а у перерві між таймами Бебех взяв участь у конкурсі забий м’яч у ворота з центру поля.

На післяматчевій пресконференції головний наставник Кривбасу Геннадій Приходько  розповість що задоволений рівнем награвання оновленої команди.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський – 73. Денис Балан, 3. Володимир Заїменко (к), 13. Іван Зотько (20. Дмитро Фатєєв, 64), 50. Дмитро Семенов – 2. В’ячеслав Рябов, 11. Микита Татарков (77. Олексій Збунь, 65), 5. Олександр П’ятов (7. Ярослав Квасов, 90+4), 9. Олексій Хобленко (6. Клім Приходько, 82), 45. Артем Щедрий (18. Олександр Горват, 78) – 27. Роман Дебелко.

Запасні: 41. Роман Льопка, 31. Дмитро Черниш, 17. Назар Маліновський, 99. Мілян Говедаріца, 8. Ігор Яровой, 99. Мілян Говедаріца, 30. Вагнер Гонсалвез.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Нива» (Тернопіль): 1. Максим Механів, 5. Олег Хруставка, 33. Максим Демчук, 21. Семен Вовченко, 50. Владислав Дворовенко, 15. Тарас Мороз (к), 7. Ігор Семенина (24. Богдан Козак, 86), 8. Руслан Дедух (99. Андрій Малащук, 68), 11. Ігор Гатала (23. Костянтин Бичек, 73), 88. Максим Проців (9. Сергій Кисленко, 76), 10. Андрій Різник.

Запасні: 71. Віталій Жупанський, 4. Андрій Зінь, 18. Олександр Кобеля, 77. Магомед Мамешев, 65. Артем Васько, 17. Роман Волохатий, 2. Андрій Скакун.

Головний тренер: Ігор Климовський.

Попередження: Микита Татарков, 56. Олексій Збунь, 77. Богдан Сарнавський, 90+5 – Максим Демчук, 13. Семен Вовченко, 90.