ФК КРивбас

Фото прес-служба ФК Кривбас
5
(1)

Футбольний клуб Кривбас провів товариську гру на футбольному полі в Туретчені  у рамках зимових тренувальних зборів, де з рахунком 2:1 обіграв одного з лідерів першої ліги Рівненський Верес. Футболісти з Кривого Рогу своєю грою довели, що гідні виступати у першій лізі чемпіонату України з футболу.

Криворізький Кривбас проводить продуктивні зимові збори, де команда готується до другої половини футбольного сезону другої ліги.

Футбольна гра з “Верес” Рівне, показала злагоджені дії команди Генадія Приходька.

У першому таймі Криворізький Кривбас мав відчутну перевагу і спромігся забити 2 м’ячі у сітку воріт Вересу, що і визначили результат матчу. Голи на рахунку Ярослава Квасова та Олексійя Збунь.

Всі спроби зрівняти рахунок номінальних гостей у першому таймі закінчувались нічим. Яскравий момент втратили рівняни коли арбітер футбольного матчу призначив у ворота Кривбасу пенальті.  На щастя гравець капітан Вересу Сергійчук пробив кулястого у поперечку воріт Кривбасу.

Другий тайм пройшов за ініціативи рівненського клубу. Проте гості спромоглись лише на 1 гол ев 67-й хвилині.