Кривбас Кривий Ріг мінімально програв Перемозі 📺

ФК Кривбас

0
(0)

20-го вересня у Дніпрі відбувся футбольний матч другої ліги групи  – Б чемпіонату України. Цього дня місцевий клуб “Перемога” приймав легендарний криворізький “Кривбас” У надзвичайно швидкій і напруженій грі перемогу здобула команда господарі поля з рахунком 1:0.

Матч проходив за мінімальної переваги “Кривбасу” проте господарі поля завзято йшли вперед до воріт криворіжців.

Єдиний переможний гол “Перемога” забила на 72-й хвилині гри. Героєм поєдинку став Данило Божанар, який отримав точну передачу з глибини поля, розвернувся спиною до воріт і з розвороту вгатив кулястого у дальню дев’ятку обвівши весь захист кривбасу.

Зазначимо, що це перша перемога ФК “Перемога” у професійному футболі. На жаль ця історична дата для нашого суперника відбулась з нашим клоубом. Переможну розгромну серію криворізького Кривбасу було перервано. У Кривому Розі команді Приходька належить детально розібрати гру.

Пропонуємо вам переглянути всю гру на нашому сайті.