Кривбас — Інгулець 2:1 Перша перемога й відставка Вернидуба скасовується!

Футбольне Криворіжжя

Фото UA Футбол
5
(1)

24-го жовтня футбольний клуб Кривбас Кривий Ріг у рамках 8-го туру чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі зустрівся у номінально домашньому поєдинку проти Інгульця з селища Петрове. В напруженій та непередбачуваній до останньої секунди гри свою першу перемогу в сезоні  здобули футболісти з Кривого Рогу з рахунком 2:1. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Гра розпочалась за помітної переваги Інгульця, проте після п’ятнадцятихвилинної перерви в середині першої половини гри через повітряну тривогу, Кривбас став помітніше наступати й мати перевагу у володінні м’ячем. В першому таймі загалом гравці Кривбасу завдали 5 ударів у ствір воріт петрівчан проти одного у ворота воротаря Криворіжців Сарнавського.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Вирішальним був другий тайм поєдинку Кривбасу та Інгульця. Спочатку стовідсоткову нагоду мав форвард Інгульця Артем Смоляков. Форвард гостів скористався помилкою у захисті криворізької команди та вийшов сам на сам з голкіпером Кривбасу. У цій дуелі перемогу здобув Сарнавський, який впевнено вийшов з воріт та відбив кулястого у сторону.

Далі гра пішла неочікуваним сценарієм. тай же форвард Інгульця так мріяв забити, що після закиду партнерів з Інгульця влетів у голкіпера Кривбасу та отримав червону картку за порушення правил гри. Цей момент став переломним у грі.

Чисельну перевагу Криворізькі футболісти Кривбасу реалізували вже на 72-й хвилині гри. Після вдалої передачі під ворота головою вдало зіграв Роман Дебелко Відкривши рахунок у грі. Та нападник, який засумував за полем, адже останнім часом він проводив багато часу на лавці для запасних, не збирався зупинятись і вже через 2 хвилини Роман оформив дубль так само переправивши м’яч у ворота голкіпера Інгульця.

Не встигли футболісти з Кривого Рогу як слід порадуватись суттєвій перевазі в рахунку, як сюрприз у ворота Кривбасу приносить Данило Кравчук на 78-й хвилині другого тайму. Рахунок стає 2:1 й вже не міняється продовж гри.

На післяматчевій пресконференції наставник Кривбасу Юрій Вернидуб скаже, що останні 15 хвилин гри не підуть на користь його нервовій системі та його команді. Адже гра була напрочуд напруженою.

У підсумку Кривбас здобув першу перемогу в цьому сезоні Прем’єр-ліга та заробив  перші три очки. У турнірній таблиці криворіжці піднялись на 13-ту сходинку випередивши  команди Чорноморець, Львів, та Інгулець.