Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворызькі нацгвардійці повернулись з зони бойових дій ООС

0
(0)
 
Сьогодні, 13 серпня, на ротацію в Кривий Ріг повернулися військовослужбовці 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського Національної гвардії України. Протягом трьох місяців гвардійці виконували службово-бойові завдання в районі проведення операції Об'єднаних сил в Донецькій області.

Сьогодні, 13 серпня, на ротацію в Кривий Ріг повернулися військовослужбовці 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського Національної гвардії України. Протягом трьох місяців гвардійці виконували службово-бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба бригади.

Сьогодні завершилася Ваша ротація. Вітаю кожного з Вас з успішним виконанням службових завдань і поверненням додому. І, незважаючи на всі зміни, що відбуваються, мета у нас залишається одна – захистити мирне населення і звільнити окуповані території”, – зазначив під час вітальної промови командир бригади полковник Володимир Бєлоусов. Попереду у повернулися додому гвардійців – вихідні дні, після яких вони знову приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів