Криворізький ФК “Кривбас” розгромив ФК “Нікополь” з рахунком 6:1 🎥

Кривбас

0
(0)

11-го вересня у рамках 2-го туру, другої ліги, чемпіонату України по футболу – криворізький “Кривбас”приймав на своєму полі ФК “Нікополь”. У результаті поєдинку господарі поля розбили гостей з рахунком 6:1

Матч відбувся на стадіоні “Жовтневий” де зараз грає усі матчі легендарний ФК “Кривбас”. Варто відзначити активну підтримку фанатів, без якої важко уявити великий клуб.

Продовж усієї гри криворізькі футболісти тисли суперника нав’язуючи свою швидку гру. До першого забитого голу, гості тримались більш менш, проте потім оборона нікопольців розвалилась. Перший тайм закінчився з рахунком 4:0 а у другому таймі господарі поля вирішили не доводити рахунок до не футбольного і дозволили забити гол престижу.

Варто зазначити, ФК “Нікополь” переживає не кращі часи, пів команди пішла до початку ігрового сезону, у клубі з’явилось багато новачків. Зарплати низькі та ще й з затримкою, на що впливає зміна керівництва міста.  Про це повідомив наставник Нікополя після гри у післяматчевому інтерв’ю.

Наступний поєдинок кривбасівці проведуть у рамках кубка України з футболу на рідному стадіоні де прийматимуть ФК “Таврія”.

Відео нарізка цікавих моментів матчу Кривбас – Нікополь 6:1