Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Криворізька борчиня здобула золото на всеукраїнських змаганнях

0
(0)

23 серпня у Львові пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок до 23 років. Криворізька спортсменка завоювала перше місце. Про це повідомляє прес-служба Асоціації спортивної боротьби України.

23 серпня у Львові стартували одразу два чемпіонати України: серед юніорів і юніорок а також серед жінок до 23 років. Це були перші борцівські змагання в цьому році. Молоді спортсмени дуже чекали цього моменту, щоб показати себе на львівських аренах.
Читайте по темі: Борці з Кривого Рогу повернулися з чотирма нагородами турніру України з мас-рестлінгу
Кріворожанка посіла перше місце з вільної боротьби серед жінок до 23 років у ваговій категорії – 76 кг. Вихованці ДЮСШ №2 Романа Вовчак під пильним поглядом заслуженого тренера України Олександра Лозно вдалося стати кращою серед конкурсанток і завоювати золото.
Читайте по темі: Спортсмени з Кривого Рогу зайняли призові місця на турнірі з греко-римської боротьби
Нагадаємо, велосипедисти Кривого Рогу привезли два золота, срібло і бронзу всеукраїнського чемпіонату.