Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Крик душі мешканки Апостолове через зіпсоване майно ФОТО

Думки Апостолівська громада

4.9
(7)

Мешканка Апостолівської громади у себе на сторінці в facebook поділилась з підписниками своїм відчаєм. Для Тетяни Хрущ ранок виявився прикрим, адже вона з ранку помітила знівечений ліхтар на паркані біля входу з зовнішньої сторони вулиці. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Мешканка міста Апостолове дуже обурилась факту знівеченого майна, вона опублікувала на сторінці заклик — бути людьми. Тетяна ставить риторичне питання чому так стається що коли щось робиш хороше то його обов’язково знищать?

Апостолівчанка повідомила, що в неї стоять камери відео нагляду й вона може дізнатись хто і коли це зробив та за яких умов, але цього робити не хоче.

Тетяна Хрущь попросила поширювати її допис й редакція сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ долучається до заклику і повністю солідарна з дописом місцевої мешканки міста Апостолове.Сьогоднішній ранок був не дуже добрим…

Крик душі…
Скажіть, про що ви думали, коли це робили? ДЛЯ ЧОГО?
Ці ліхтарі поставили на воротах біля нашого двору, для вас, люди, для вас, Апостолово!
От скажіть, як гарно гуляти по вулиці, а вона з освітленням, і не спотикаєшся вночі об каміння, не топиш ноги в калюжах води і багнюці…
Так кожного з вас постійно все не влаштовує, з нами нічого не стається, все погано, а чому коли десь стає краще ви поводите себе як тварини?!Так, вулична камера є, але дивитися немає бажання, чесно, зовсім не цікаво, просто біль в душі і сором за всіх. Ось така хороша людина в душі людина…
Зазначимо, що на позаминулій сесії міської ради Апостолівської громади Депутат Дмитро Білоненко вимагав від поліції звіту за діяльність. Народний обранець Апостолівської громади обурювався бездіяльністю правоохоронних органів стосовно злочинів  пов’язаних з псуванням майна громади та приватної власності.
Чи почують “крик душі” працівники поліції Апостолівської громади, говорити важко, як у нас з’явиться така інформаці сайт новин Кривий Ріг ПОСТ обов’язково повідомить про це наших читачів.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!